Як вберегтися від злодіїв

Що виникло перше - затвори чи крадії?

Поки це філософське питання вирішується, вони працюють. Між ними іде довічне змагання. 35% від усіх злодійств становлять небажані проникнення у квартиру через двері. #двери #киевдвери #время #дизайн #идея #фото #жизнь #входныедвери #бронедвери #дверивашабезопасность #kievdveri #dveri Хочемо побажати вам безпеки і дати декілька порад. Літо, завжди гаряча пора для відпочивальників і для злодіїв. Особливо, коли економічна та політична ситуація сприяє збільшенню маргінального елементу. Виходячи з дому зверніть увагу на свої двері. Якщо у вас двері від забудовників, їх легко вибити за пару хвилин. Звичайні забудовники не зацікавлені витрачати кошти на якісні двері, тому що для здачі об'єкту в експлуатацію згодяться будь які, а дорожчі двері не додадуть вартості квадратним метрам. Тільки забудовники, які шанують своїх клієнтів замовляють одразу стійкі, тихі і красиві двері. Інші перекладають ці відповідальність на Вас. Не хвилюйтесь. Замовити нові металеві вхідні двері зараз можна за телефоном

Чому якісні двері коштують приблизно як смартфон? Для того, щоб двері не можна було вигнути вибити і відкрити силою, треба щоб вони були виготовлені із правильного заліза. Товщина зовнішнього і внутрішнього листів, кількість ребер жорсткості і міцність рами мають відповідати вимогам фізики стіни і опору матеріалів. Тому хороші двері мають вагу. Впевнитися, що в дверях не "зекономили" на металі просто. Треба повіяти ними повітря. Якщо махати дверима легко, значить в них зекономили метал. Така економія суттєво впливає на ціну. Але якщо йти шляхом подібної економії, то краще зовсім пройти мимо. Зекономте 100% і не купуйте брухту. Краще купити двері пізніше, накопичивши грошей, але один раз і собі на радість.

Неприємні випадки

Зальотні гастролери зазвичай відкривають ті двері, яких вони не бояться. Ми робимо такі двері, які своїм зовнішнім виглядом вселяють злодієві думку, "тут багато важкої роботи, на яку треба вчитися і купувати коштовній інструмент, піду далі". Таким чином наші двері захищають вашу оселю вже психологічним тиском. А що злодію погано, то Вам гарно.

Домушник, що йде за наводкою, той що знає конкретну адресу, це зазвичай професіонал. А це означає, що він підготувався. Він "випас" Ваш розклад, запитавши сусідів, "скажіть ваш сусід вдома, бо його машина внизу мені заважає". Або зав'язуючи непомітну ниточку і перевіряючи, як часто Ви відвідуєте йогу чи футбол. В приватному будинку злодій кидає через паркан яйце, розбиваючи об двері і слідкує. Якщо довго не прибрано, значить хазяїв немає. В цьому випадку теж є протидія і профілактика. Заведіть собаку, поставте сигналізацію, але насамперед купіть хороші двері.

Вы готовы? Звоните прямо сейчас!